Co oferują nowoczesne bloki

Spośród wielu nowych inwestycji budowlanych powstających w Szczecinie, największą popularnością cieszą się nowe mieszkania Szczecin. Dlaczego? Co takiego sprawia, że tak chętnie chcemy mieszkać w nowoczesnych apartamentach? Na to pytanie odpowiada agencja nieruchomości Szczecin – od ponad 10 lat działająca w tym mieście i doskonale znająca potrzeby swoich klientów.

Cenimy komfort i bezpieczeństwo

A deweloperzy doskonale o tym wiedzą. Przystępując do inwestycji, mają starannie opracowany projekt budynku, uwzględniający rzeczy, których klienci po prostu poszukują. Można wśród nich znaleźć monitoring całego osiedla oraz budynków. Zwiększa on poczucie bezpieczeństwa o swoje dzieci, rodzinę i majątek. Monitoring video jest pewnego rodzaju barierą psychologiczną, zniechęcającą do podejmowania prób kradzieży, włamania, rozboju lub aktów wandalizmu. Na poprawę bezpieczeństwa wpływa również współpraca z agencją ochrony. W razie zgłoszenia problemów, brygada interwencyjna w krótkim czasie przybędzie na teren osiedla i podejmie działania.

Developerzy nie zapominają również o wygodzie mieszkańców. Osiedla są wyposażone w bramy automatyczne, które otworzyć mogą wyłącznie uprawnione osoby – mieszkańcy, dzwoniąc na określony numer telefonu. Dostępu do Szczecin Nieruchomości może strzec portier w każdym budynku, a wjazd do garażu jest strzeżony przez bramę automatyczną. Poruszanie się po budynku również jest wygodniejsze niż kiedyś – lokatorzy mają do dyspozycji windy sterowane głosem, a mieszkania Szczecin w standardzie są wyposażone w klimatyzację.

Wolimy zapłacić więcej i mieć święty spokój

Drogie, ale oferujący wyższy standard domy i mieszkania Szczecin cieszą się bardzo dużą popularnością. Jeśli komfort ma mieć cenę wyższą o 30 procent w stosunku do normalnego standardu budynku i osiedla, to większość osób godzi się na to, aby ją zapłacić. Agencja nieruchomości Szczecin co roku odnotowuje wzrost osób, które chcą zakupić takie nowoczesne apartamenty i mieszkania, a ich cena nie stanowi większego problemu.