Wygodna huśtawka w ogrodzie

Wśród licznych propozycji na ciekawy wystrój ogrodu huśtawka w ogrodzie to jeden z najchętniej wybieranych mebli. Huśtawka w ogrodzie to nie tylko radość dla dzieci – nowoczesne meble zachwycą designem dorosłych i znacząco wpłyną na poziom komfortu podczas chwil blisko natury. Co warto wiedzieć wybierając meble tego typu do naszego ogrodu czy na taras?

Huśtawka w ogrodzie dla każdego!

Nowoczesna huśtawka w ogrodzie to nie tylko wygodny mebel – to również najlepszy dowód na to, jak zmienia się design w przestrzeni wypoczynkowej. Projektanci nie pozostawiają złudzeń: dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów możliwe stało się zaproponowanie klientom rozwiązań twardszych i bardziej wartościowych. Huśtawka w ogrodzie wykonana z technorattanu to mebel, który towarzyszyć nam będzie przez wiele lat.

Huśtawka w ogrodzie tworzona jest z materiałów wysokiej klasy – wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa. Jest to tworzywo syntetyczne, wysoko odporne na zmienne warunki pogodowe oraz na ścieranie. Plecionka technorattanowa posiada nieporowatą strukturę – oznacza to, że materiał nie chłonie brudu czy wilgoci, a jego utrzymanie w czystości nie sprawia żadnych problemów. Stelaż mebla wykonano z aluminium malowanego proszkowo – stelaż taki jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci i rdzą. W okresie jesieni i zimy huśtawkę możemy wnieść do wnętrza domu.

Huśtawka w ogrodzie – przyjemny kokon, w którym schowasz się przed słońcem

Nowoczesna huśtawka w ogrodzie ma kształt kokonu – w jego wnętrzu bez trudu skryjemy się przed silnym promieniowaniem słonecznym, ale również przed podmuchami wiatru. Wewnątrz kokonu znajdują się miękkie poduszki, dodatkowym udogodnieniem może być ciepły pled. Huśtawka w ogrodzie zmieni przestrzeń – taki mebel doskonale wpisze się w nowoczesne ogrody i tarasy.