Delikatne perfumy dla dzieci

 

Obecnie firmy produkujące kosmetyki oferują także różnego rodzaju kosmetyki dla dzieci, mogą być to także różnego rodzaju perfumy, Oczywiście są to linie inne niż w przypadku zapachów dla dorosłych, będą to zapachy bardzo delikatne, ale także ze słodką nutą.

Może być to bardzo ciekawy upominek, są to linie które kojarzą się z markami znanymi przez najmłodszych takie jak Hello Kitty, Barbie czy też Spiderman w przypadku chłopców. Możemy znaleźć tutaj nuty tradycyjne dla innych perfum, może być to kwiat wiśni, kokos, wanilia czy też piżmo, jednak oczywiście będą to mieszanki zdecydowanie delikatniejsze niż przypadku perfum dla dorosłych.

 

Jak dobrać odpowiednie perfumy?

Oczywiście stworzenie odpowiedni perfum nie zawsze jest rzeczą łatwą, na rynku znajdziemy tysiące różnych produktów które posiadają różne mieszanki podstawowych olejków cytrusowych, kwiatowych, mogą by się także nuty które będą kojarzyły nam się z ziołami, nuty drzewne, nuty pachnące korą. Oczywiście na końcowy efekt będzie składało się optymalne wymieszanie wszystkich składników, dodatkowo także perfumy będą zawierały alkohol który będzie pozwalał na ulatnianie się zapachów.Z pewnością każdy powinien przetestować różne perfumy w poszukiwaniu swojego ulubionego zapachu, warto rozpylić zapach na ciele i pozostawić go na kilka godzin. Oczywiście w tym wypadku najlepsza będzie wizyta w drogerii czy też perfumerii gdzie będziemy mogli wypróbować tester czy też spryskać skórę z oryginalnej butelki. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić jaki zapach otrzymamy w połączeniu z naszym indywidualnym zapachem, dodatkowo będziemy wiedzieli jak długo dane perfumy utrzymują się na naszej skórze.Podobnie będziemy testowali perfumy dla dzieci, zasadniczo perfumy te podzielone są na zapachy dla chłopców oraz dla dziewczynek, możemy sprawdzić co najbardziej im się podoba, wybrać najbardziej interesujące zapachy. Często będą to zapachy lekkie ale także słodkie, w tym wypadku często będzie wykorzystana nuta kwiatowa oraz cytrusowa.