Quick Step – dąb spokojny naturalny  

W projektowaniu mieszkania czy domu należy zwrócić uwagę na niezliczoną ilość aspektów. Jednymi z nich jest zakup wysokiej jakości podłóg, które sprostają oczekiwaniom każdego domownika. Nie jest to łatwe, a wiele osób marzy o pięknych, drewnianych deskach. Bardzo dobrą alternatywą dla desek mogą być panele Quick Step – dąb spokojny naturalny. Owy produkt łączy w sobie cechy wizualne wraz z cechami funkcjonalnymi będąc gwarancją zadowolenia każdego klienta. Co panele Quick Step – dąb spokojny naturalny dokładnie oferują?

 

Panele Quick Step – dąb spokojny naturalny; parametry

 

Jest szereg cech dzięki, którym panele Quick Step – dąb spokojny naturalny są tak cenione. Quick Step to firma, która z dokładnością tworzy swoje produkty starając się jednocześnie dbać o środowisko. Dzięki temu ekolodzy skłaniają się ku panelom Quick Step. Lecz choć to bez dwóch zdań modna i potrzebna cecha to na dobrą sprawę nie daje nic użytkownikowi. Najważniejsze parametry funkcjonalne to:

-Antystatyczność; antystatyczność paneli Quick Step sprawia, że do powierzchni paneli nie przylegają tak mocno cząsteczki kurzu i brudu. W wyniku tego panele Quick Step –dąb spokojny naturalny są bardzo łatwe w utrzymaniu. Dodatkowo dzięki temu, że kurz nie zbiera się tak intensywnie panele wyglądają na nowsze. Jest to również ważne ze względu na bezpieczeństwo osób korzystających z danego pomieszczenia. Bowiem kurz i brud sprawiają, że panele są bardziej śliskie co sprzyja upadkom.

-Ochrona przed uszkodzeniami – wszystkie modele paneli tej marki, w tym panele Quick Step  dąb spokojny naturalny są pokryte dodatkowymi powłokami chroniącymi je przed  uszkodzeniami. Przede wszystkim jest to powłoka Scratch Guard, która chroni przed zadrapaniami potencjalnie pochodzącymi od upadających rzeczy, zwierząt czy dzieci. Dodatkowo przed uszkodzeniami wewnętrznymi chroni powłoka hydrofobowa zapobiegająca dostawaniu się wody do wnętrza paneli Quick Step. Bez niej cząsteczki wody mogłyby powoli uszkadzać strukturę paneli od wewnątrz.

-Możliwość montażu ogrzewanej podłogi; panele Quick Step mogą zostać z czystym sumieniem montowane – bez obawy o utratę parametrów funkcyjnych. Jest to oryginalny parametr paneli Quick Step dzięki, któremu klienci mogą cieszyć się zarówno ciepłą podłogą jak i wyglądem pięknych paneli.

 

Podsumowanie

 

Podłoga powinna być nie tylko piękna, ale również sprawna. Najlepiej wybierać rozwiązania, które w swoim składzie zawierają połączenie tych obu cech. Dzięki temu otrzymanie funkcjonalnej podłogi robiącej wrażenie na gościach będzie możliwe. Można to otrzymać dzięki montażowi paneli Quick Step – dąb spokojny naturalny na swojej podłodze.