STOP dla nudy w ogrodzie!

STOP dla nudy w ogrodzie!

Ogród odgrywa w życiu ważną rolę. Doceniamy go szczególnie latem, kiedy wylegujemy się na słońcu rozkoszując leniwą aurą, śmiejemy przy grillu ze znajomymi albo odpoczywamy na leżaku, czytając ulubioną książkę. Oprócz czysto praktycznej funkcji, zewnętrzne otoczenie domu jest wizytówką gospodarzy, dlatego warto poświęcić mu maksimum uwagi i zaaranżować z pomysłem! Wyjątkowe meble ogrodowe mogą skutecznie odmienić nudną aranżację i dodać jej charakteru. Jak urządzić ogród z polotem, zrywając z nudą i powszechnym standardem? Sprawdź!

Czas na zmiany

Kiedy planujemy zakup wyposażenia do ogrodu, najczęściej koncentrujemy się na krzesłach i stołach. Może warto tym razem wprowadzić do swojej przestrzeni niebanalny akcent, który ciekawie urozmaici aranżację i doda całości klasy i szyku? Jesień to najlepsza pora, żeby pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa – dobre marki wyposażenia outdoorowego ruszyły z posezonową wyprzedażą, dzięki której solidne meble możemy kupić nawet o 50% taniej! Jakie meblarskie perełki warto mieć w swojej kolekcji?

Stylowa sofa

Luksusowe komplety wypoczynkowe nie są już tylko domeną reprezentatywnych salonów. Czołowi producenci mebli outdoorowych proponują niezwykle efektowne kanapy dedykowane zewnętrznym przestrzeniom. Kanapa do ogrodu ustawiona w altanie lub na tarasie będzie dekoracyjnym akcentem, który wprowadzi do ogrodu nutę luksusu i elegancji. Ponadto, miękkie siedziska i poduchy są gwarancją wygody, jakiej nie zapewni nawet najlepszy fotel.

Designerska huśtawka

Kto z nas nie marzył o hamaku, którego rytmiczne kołysanie daje błogie ukojenie i odprężenie? Prowizoryczne hamaki rozwieszane miedzy pniami drzew odchodzą do lamusa, a ich miejsce zajmują nowoczesne modele huśtawek w fantazyjnych formach. Designerskie huśtawki są aranżacyjnym hitem nie tylko w ogrodach – przemyślana budowa mebla pozwala na jego zawieszenie pod sufitem w pokoju!