Namiastka prawdziwego ogrodu w centrum miasta? To możliwe!

Każdy z nas marzy o posiadaniu dużego, zielonego ogrodu, dającego błogi relaks podczas gorących dni. Niestety, dla mieszkańców bloków taka wizja na zawsze pozostanie w sferze marzeń. Co zrobić, żeby zafundować sobie choćby namiastkę komfortu związanego z posiadaniem swojej przestrzeni na świeżym powietrzu?

Stylowy balkon

Większość mieszkań posiada balkon. Przeważnie spełnia on czysto praktyczną funkcję, a my nie zwracamy na niego większej uwagi. I tutaj tkwi błąd! Modna aranżacja nawet małego balkonu pozwoli nam stworzyć substytut prawdziwego ogrodu. Wystarczy, że kupimy ozdobne donice, zasadzimy wielobarwne kwiaty i pachnące zioła oraz wydzielimy dla siebie miejsce do odpoczynku. Idealnie sprawdzą się tutaj meble Bello Giardino. Wybór technorattanowego wyposażenia jest naprawdę ogromny. Ustawiony na balkonie komfortowy kokon sprawi, że nie będziesz chciał ruszyć się z miejsca przez długie godziny. Modny, bujany fotel jest nie tylko wygodnym i funkcjonalnym meblem, ale również stylową ozdobą. Jeśli dysponujesz większym metrażowo balkonem, równie ciekawy efekt uzyskasz stawiając na komplet kawowy albo zestaw dwóch leżaków.

Modne i praktyczne rozwiązanie

Na atrakcyjność technorattanowych mebli ma wpływ nie tylko ich modny design, ale również wysokie walory użytkowe. Syntetyczne włókno jest odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV, wilgoć, opady, wiatr oraz wysokie i niskie temperatury. Meble ze sztucznego rattanu nie wymagają impregnacji ani czasochłonnego czyszczenia. Stawiając na technorattan, zapewniasz sobie komfort i wygodę.